Nasza firma działa od 1990 roku i jest firmą rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Z założenia jest to niewielki rodzinny interes, przez co łatwo nam o elastyczność w kontaktach z klientem. Preferujemy uznanych na świecie producentów opon i felg oraz materiałów naprawczych.

Systematycznie poszerzamy zakres naszych usług oraz asortyment towarów między innymi o sprzedaż nowych bieżnikowanych oraz używanych opon, a także felg stalowych oraz aluminiowych.

Od dwóch lat posiadamy w swojej ofercie również usługi ręcznej myjni samochodowej. W prawie 25-letniej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz doświadczenie potrzebne nam do spełnienia Państwa oczekiwań oraz zapewniające najwyższą jakość wykonywanych usług.

To Państwo zapewniacie nam istnienie. Jesteście dla nas bardzo ważni, dlatego pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni, w związku z czym każdy z Państwa spotka się u nas z miłym i profesjonalnym przyjęciem. Jakość i fachowość wykonywanych przez nas usług to zasługa przede wszystkim zgranego zespołu, który tworzą profesjonalni, zaangażowani i wykwalifikowani ludzie. Maksymalnie angażujemy się w to, co robimy, gdyż zadowolenie i zaufanie, jakim darzą nas klienci, są dla nas największym źródłem satysfakcji.
Copyright © 2021 · All Rights Reserved · www.zempless.pl